free web stats
Tepebaşı Su Tesisatçısı - Tepebaşı Tesisatçı

Tepebaşı Su Tesisatçısı – Tepebaşı Tesisatçı

Ana Sayfa  >>  Eskişehir Su Tesisatçısı  >>  Tepebaşı Su Tesisatçısı – Tepebaşı Tesisatçı

Tepebaşı Su Tesisatçısı – Tepebaşı Tesisatçı

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Tepebaşı Su Tesisatçısı – Tepebaşı Tesisatçı

Suyun ev veya iş yerlerine aktarılmasına sağlayan su tesisatları kullanılan suyun tekrar gidere aktarılmasında kullanılır. Çeşitli nedenlerden dolayı su tesisatlarında sorun yaşanabilir. Yaşam alanlarında ortaya çıkan sorunları en kısa sürede çözen firmamız, Tepebaşı su tesisatçı hizmet taleplerine kaliteli destekler sunmaktadır. Musluk tamiri, sifon tamiri ya da yedek parça değişimlerinde gibi konularda tamir hizmeti verilmektedir. Tıkanıklık tespiti ve pimaş açma taleplerine de ekonomik ve pratik çözümler üretilmektedir. Arıza tespitinin zamanında yapılması büyük sorunların önüne geçer. Hem kullanım alanlarında hem de kullanılan eşyalarda daha uzun ömürlü ve kaliteli kullanım sağlar.

Tepebaşı Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı çoğu zaman duvarda ya da zemindeki ıslaklıklar ile kendini belli eder. Ancak bazı durumlarda gizli su kaçakları oluşur. Bu gibi durumları tespit etmek her zaman mümkün olmaz. Su faturalarındaki anormal artışlar var ise mutlaka gizli su kaçağı tespiti için çalışmalar yapılmalıdır. Bu belirtiler arasında;

  • Vanalar kapalı olduğunda su saati hala çalışıyor ise
  • Duvar kaplamasında çatlamalar ve dökülmeler yaşanıyor ise
  • Yaşam alanlarında rutubet konusu var ise
  • Parkelerde kabarma yaşanıyorsa
  • Kombilerdeki su barlarının sürekli düşüş yaşıyor ise mutlaka Tepebaşı Su kaçak tespiti hizmetlerine başvurulmalıdır.

Su kaçak tespitinin klasik yöntemlerle yapılması evin her tarafının kırılması anlamına gelebilir. Klasik metotlarda ustalar su kaçağını bulana kadar zemin ya da duvarda kırma işlemi yapabilir. Modern yöntemlerde ise kırmadan dökmeden daha az bütçelerle su kaçaklarının tespiti ve tamiri mümkün olmaktadır.

Tepebaşı Tıkanıklık Açma

Mutfak, banyo ve tuvalet gibi giderlerin zaman zaman tıkanması kaçınılmazdır. Tıkanıklığın borulara zarar vermeden açılabilmesi için tıkanıklığın nedeninin bilinmesi çok önemlidir. Mutfak lavabosu yemek artıkları, çay posası, kahve telvesi, bulaşık sularından dolayı tıkanabilir. Yanlış kullanımlar nedeni ile oluşabilen tıkanmalar bir anlık dalgınlık nedeni ile de meydana gelebilir. Gider kısmındaki su yavaşladığında tıkanıklığın varlığı anlaşılabilir. Bu alanda Tepebaşı tıkanıklık açma hizmet taleplerinde bulunabilirsiniz. Sağlıksız ortamların oluşmasını önlemek amacı ile hızlı ve pratik çözümler sunularak tıkanıklık sorunlarınız çözülmektedir.

Tepebaşı Klozet Tamiri

Klozet tıkanıklığı konutlardaki birkaç daireye bile zarar verebilir. Sağlıksız ortamlar oluşmasına neden olur. Özellikle temizlik kovalarında unutulan bezler tuvalet giderini tıkadığında alt katlarda taşmalar yaşanabilir. Tıkanıklık belirtileri aldığınızda Tepebaşı klozet tamiri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Klozet tıkanıklığı ya da sifon kısmında yaşanan sorunlarda parça değişimlerinde garantili hizmetler verilmektedir. Firma güvencesi ile sunulan hizmetlerde kaliteli ve pratik çözümler sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir