free web stats
Musluk Tamiri Nasıl Yapılır?

Musluk Tamiri Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ana Sayfa  >>  Nasıl Yapılır?  >>  Musluk Tamiri Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Musluk Tamiri Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Edilmelidir?

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Musluk Tamiri Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Arızalanan musluklarınızdan dolayı sürekli su sızıntısı şikayetiyle karşılaşıyor olabilirsiniz. Bu durumu yaşamanızın nedenlerini sizlerle paylaşacak olan ekiplerimizden Musluk tamiri nasıl yapılır? Sorusunun yanıtını alabilirsiniz. Musluk kapağında bulunan contanın eskimesi, yıpranması, yerine tam oturmaması veya uzun süreli kullanılması gibi durumlarda sıkça yaşanan şikayetlerden birisidir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda musluk tamirini ve conta değişimini nasıl yapabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Bataryaların ömrünü uzatan ve daha fazla tasarruf yapmanızı sağlayan contaların değişiminde ve musluk tamirinde özenli bir şekilde hareket eden ustalarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Musluklar Nasıl Tamir Edilmelidir?

Öncelikle musluk başlıklarının kapağını çıkararak işleme başlayabilirsiniz. Vidaları gevşetmeniz neticesinde bu aşamayı tamamlayabileceksiniz. Daha sonrasında ise kullanacağınız anahtarlar yardımıyla salmastrayı özenle ve zarar vermeden çıkarmalısınız. Contayı çıkardıktan sonra yeni contayı takarak, musluk başlıklarını yeniden takmalısınız. Bu işlemleri gerçekleştirerek muslukları sabitlemenizin ardından başarılı sonuçları elde edebilirsiniz.

Muslukları tamir ettikten sonra vanayı açarak damlama olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Damlatmaya devam etmesinin nedeni bataryalarda ise bu durumda musluklarınızı değiştirmeniz önerilecektir. Zaman kaybı yaşamadan, ucuz fiyatlı tamir hizmetlerinin adresi olan firmalarımızı arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir