free web stats
Kırmadan Tıkanıklık Açma Hizmeti

Kırmadan Tıkanıklık Açma Hizmeti

Ana Sayfa  >>  Nasıl Yapılır?  >>  Kırmadan Tıkanıklık Açma Hizmeti

Kırmadan Tıkanıklık Açma Hizmeti

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Klozet, mutfak ve banyo gideri, gider pompası gibi su tesisatı elemanlarında çeşitli nedenlere bağlı olarak tıkanıklık sorunu ortaya çıkabilir. Bu sorunun en yaygın nedeni gider içerisine atılan yabancı maddelerdir. Arıza müdahale edilmediğinde kötü kokulara ve gider taşkınlara neden olabilir.

Gider tıkanıklığının açılması için farklı kimyasal maddelerin kullanımı ya da açıcı tel gibi pratik yöntemlere başvurulabilir. Ancak bu yöntemler yalnızca küçük çaplı gider tıkanıklıklarının çözülmesinde işe yarar. Büyük çaplı tıkanıkların giderilmesi için yakın zamana kadar tıkanıklık olan alana ya da duruma göre hattın tamamı kırılıp açılarak sorunlu bölgeye müdahale edilmesi yöntemine başvuruluyordu. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte gider tıkanıklıklarının kırmadan açılması mümkün hale geldi.

Kırmadan makine ile gider tıkanıklığı açılması profesyonel kişiler tarafından boru görüntüleme kamerası ve açıcı cihaz kullanılarak yapılır. Kamera ile ilk olarak tıkanıklığın tam yeri tespit edildikten sonra cihaz ile gider içerisinde sıkışan yabancı maddenin tahliye edilmesi sağlanır. Herhangi bir tadilat işlemi gerektirmediği için bütçe dostu ve pratik bir yöntemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir