Hilalkent Tesisatçı – Hilalkent Su Kaçak Tespiti

Ana Sayfa  >>  Su Tesisatçı  >>  Hilalkent Tesisatçı – Hilalkent Su Kaçak Tespiti

Hilalkent Tesisatçı – Hilalkent Su Kaçak Tespiti

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Hilalkent Tesisatçı – Hilalkent Su Kaçak Tespiti

Hilakent tesisat bünyesinde anlaşma sağlanmış olan tesisat uzmanları aracılığı ile Hilalkent ve çevresinde yaşamış olduğunuz su tesisat arızalarına çözüm bulabilirsiniz.

0532 384 77 07 7/24 Tıkla ve Ara

Hilalkent Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Bina içerisinde sürekli su akış sesinin gelmesi, alt daireye su sızıntısının söz konusu olması ve rutubet oluşumu ile birlikte yüksek su faturaları gibi olgularla su kaçağı olduğu anlaşılabilir. Ancak bina içerisinde su kaçağının tam olarak hangi boru ve noktada söz konusu olduğunun belirlenebilmesi ancak teknik müdahaleler ile birlikte mümkün olabilmektedir. Su kaçağı tespiti konusunda en modern teknolojileri kullanarak, hem hızlı hem de ekonomik bir şekilde su kaçağını tespit edebiliyor. Kaçak su tespiti için yeni nesil boru içi ve duvar içi görüntüleme sistemlerini kullanıyoruz. Bu şekilde eskiden olduğu gibi sadece su kaçağının nerede olduğunu bulabilmek için tüm duvarın kırılması gibi bir durumla karşı karşıya kalmamanızı sağlıyoruz. Hilalkent su tesisatçısı olarak kamera ve görüntüleme sistemleri ile birlikte hassas dinleme cihazları ile duvar içerisindeki borunun hangi noktasında su akışı olduğunu tespit edebilmekteyiz.

Hilalkent Su Kaçağı Nasıl Giderilir?

Hilalkent Kaçak su tespiti işlemleri için kullandığımız yeni nesil teknolojiyi içeren ekipmanlar vasıtası ile tespiti nokta atışı ile gerçekleştirebilmekteyiz. Sıhhi tesisat uzmanlarımız tarafından kamera ya da dinleme cihazları ile yapılan su kaçak noktası tespiti sonrasında nokta atışı ile duvar içerisindeki boruya ulaşabilmekteyiz. Bu şekilde komple duvarı kırmak durumunda kalmadan sadece boruda su sızıntısına neden olan deliğin bulunduğu noktada aynı boyutlarda bir delik açıyoruz. Bu şekilde su borusunun onarımı için gerekli olan müdahaleyi hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde yerine getirebiliyoruz. Binanızdaki ve dairenizde tüm kaçak su tespiti ve onarımı işlemleri için Hilalkent su tesisatçısı iletişim kanalları üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir