free web stats
Gömme Rezervuar İç Takımı Nasıl Değiştirilir?

Gömme Rezervuar İç Takımı Nasıl Değiştirilir?

Ana Sayfa  >>  Nasıl Yapılır?  >>  Gömme Rezervuar İç Takımı Nasıl Değiştirilir?

Gömme Rezervuar İç Takımı Nasıl Değiştirilir?

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Gömme Rezervuar İç Takımı Nasıl Değiştirilir?

Rezervuarların içerisinde yer alan doldurma ve boşaltma haznelerinde meydana gelen arızalarda ve tüm iç takım arızalarında değişimlerin nasıl yapılacağını merak ediyor olabilirsiniz. Tek bir servis hizmetini alarak, iç takımın tamamen değiştirilmesi için profesyonel yardımlardan faydalanabilirsiniz. İki hazneden birinde meydana gelen arızalarda kesin çözümleri üretecek olan ekiplerimiz sayesinde Gömme Rezervuar İç Takımı Nasıl Değiştirilir? sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Böylece uygun fiyatlı ve garantili hizmetlerden faydalanırken, hangi aşamaların uygulanacağına dair fikir sahibi olabilirsiniz.

Rezervuar İç Takım Değişimi

Öncelikle klozetin sifonunu çekerek, muslukları kapatmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise rezervuar kapağını çıkararak, tüm ara musluklara giden boruların bağlantısını sökmeniz gerekecektir. Daha sonra doldurma mekanizmasını sökerek, komple rezervuarı çıkarmanız ve boşaltma mekanizmasını çökmek için vidaları çıkarmanız gerekmektedir.

Bu aşamaların ardından montaja geçebilmenizi kolaylaştıran kitapçıktan yardım alabilirsiniz. İlk aşamada ise montaj edilecek iç takım parçalarını birbiriyle sabitlemeniz gerekmektedir. Doldurma kısmını monte etmek için doğru bir şekilde tamamlayacağınız vidalama işlemlerinin ardından, boşaltma kısmını sabitleyebilirsiniz. Son aşamaya geldiğinizde ise basma çekme düğmesini yerleştirerek muslukları yeniden açmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir