Fotoselli Musluk Kullanımının Avantajları

Ana Sayfa  >>  Blog  >>  Fotoselli Musluk Kullanımının Avantajları

Fotoselli Musluk Kullanımının Avantajları

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Fotoselli musluk son zamanlarda su tesisatı açma kapama elemanlarının yerine geçen ve musluk elemanlarına temas etmeden su akışı sağlayan bir musluk tipidir. Elinizi altına tuttuğunuzda suyun akışını, çektiğinizde otomatik olarak su akışının kesilmesini sağlar. Salgın hastalıkları önlemesi ve hijyenik olması bakımından giderek daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Özellikle alışveriş merkezi, iş hanı, dinlenme tesisleri, otel ve sinema gibi insan akışının çok yoğun olduğu alanlarda muslukların hijyenik kalmasını sağlar. 

Günümüzde toplu yaşam alanlarının yarısından fazlasında kullanılan fotoselli musluklar hijyen sağlamasının yanı sıra su tasarrufu yaptığı için de tercih ediliyor. Ellerinizi köpüklerken ya da dişlerinizi fırçalarken su kendiliğinden kesileceği için su israfının önüne geçilir. Bu durum aynı zamanda su faturalarını da düşürerek bütçenize katkı sağlar. 

Fotoselli muslukların elektrikli ve pilli olmak üzere iki çeşidi ve geniş bir model yelpazesi bulunur. Su tasarrufu sağlaması ve bütçe dostu olması nedeniyle evlerde de yaygın olarak kullanılmaya başlanan fotoselli musluk modelleri arasından bütçenize uygun olanı tercih edebilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir