Ekonomik ve Hızlı Tıkalı Tuvalet Açma

Ana Sayfa  >>  Su Tesisatçı  >>  Ekonomik ve Hızlı Tıkalı Tuvalet Açma

Ekonomik ve Hızlı Tıkalı Tuvalet Açma

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Ekonomik ve Hızlı Biçimde Tıkalı Tuvalet ve Pimaş Tıkanıklığı Açma

Tıkalı tuvalet açma işlemleriniz en hızlı şekilde yüksek kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. Özellikle de tuvaletinizin hangi noktasında tıkanma meydana geldiğini etkin biçimde kısa sürede belirleyebilmekteyiz. Tuvalette tıkanmaya neden olan unsurların niteliklerine göre en uygun olan ekipman ve sistemler ile gerekli olan tıkanıklık açma işlemlerini de yerine getiriyoruz. Örneğin çok sert yapısal özelliklere sahip olan unsurlarda tıkanıklığı giderebilmek için kimyasal çözeltiler yetersiz kalabilir. Böyle bir durumda su tesisatçısı uzmanlarımız tarafından yeni nesil kameralı boru içi sistem ve cihazlar ile fiziki müdahaleler gerçekleştirilerek, tıkanıklığın tamamen açılması sağlanmaktadır. Bu şekilde en kısa zaman dilimleri içerisinde tuvaletinizin yeniden dinamik bir şekilde kullanılabilir duruma getirilmesini sağlamaktayız.

Pimaş Gider Tıkanıklık Tespiti ve Pimaş Tıkanıklığı Açma

Tıkanmış pimaş gider borularındaki tıkanıklığın tam olarak hangi noktada olduğunun belirlenmesi müdahalelerin etkin ve dinamik bir şekilde yapılabilmesine olanak vermektedir. Bu kapsamda pimaş gider borusunun tam olarak hangi noktada tıkanma yaşadığının tespit edilebilmesi için yeni nesil teknolojiyi içeren sistemlerin kullanımı gerçekleştirilmektedir. Özellikle kameralı görüntüleme sistemleri vasıtası ile pimaş gider borusunun iç kısımlarına girilir. Bu şekilde tıkanıklığın mevcut olduğu tam nokta doğru şekilde belirlenir. Bu tıkanıklık noktasının tespit edilmesinin hemen ardından tıkalı pimaş gider açma işlemi için gerekli olan müdahalelerin su tesisatçısı uzmanı tarafından yerine getirilmesi gerekir.

Tıkalı Pimaş Gider Açma

Yaşam alanlarında mevcut olan su tesisatı bağlantıları içerisinde zaman içerisinde çeşitli faktörlere bağlı olarak tıkanıklıklar meydana gelebilmektedir. Binanın su tesisatı bağlantılarının tümünün duvar ve zemin içerisinde bulunuyor olması nedeni ile herhangi bir tıkanıklıkta profesyonel müdahaleyi zaruri kılmaktadır. Bu nedenle tıkalı pimaş gider açma işlemlerinin uzman bir sıhhi tesisatçı tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Pimaş gider borusunun içerisine kaçan büyük cisimler ya da küçük cisimlerin zamanla birikmesi suyun akışına engel teşkil eder. Böyle bir problemde sorunun ana kaynağının tespit edilebilmesi dahi ancak su tesisatçısı bilgisi ve profesyonel tesisat ekipmanları vasıtası ile mümkün olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir