Banyo Bataryası Montajı Nasıl Yapılır?

Ana Sayfa  >>  Nasıl Yapılır?  >>  Banyo Bataryası Montajı Nasıl Yapılır?

Banyo Bataryası Montajı Nasıl Yapılır?

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Banyo bataryası montajı bulunduğunuz yapıda ilk kez yapılıyorsa bataryanın montajına başlamadan önce S borusunun bağlantısını sağlamalısınız. Eğer daha önce var olan bir bataryayı değiştiriyorsanız bu durumda S borusu bağlantısı zaten vardır ve doğrudan bataryanın montajına geçebilirsiniz. 

Bataryanın montajına başlamadan önce su vananızın kapalı olduğundan emin olun. Aksi halde montaj sırasında küçük çaplı su taşkını olabilir. Daha sonra banyo bataryanızın duvara yerleşeceği alanı belirleyin. Eğer yeni bataryanız önceki ile aynı boyutlardaysa doğrudan vidalama işlemini yapabilirsiniz. Ancak yeni bataryanız öncekinden daha küçük ya da büyük ise bataryayı yerleştireceğiniz alanı kalemle işaretleyin. İşaretlediğiniz yerlerde matkap yardımıyla delik açın ve deliklere dübel yerleştirin. Daha sonra bataryayı yerine oturtarak vidalarını sıkın. Vidaları takarken bir sağ bir sol taraftaki vidayı takarak ilerlemeniz bir tarafa ağırlık basmasını önler ve olası kazaların önüne geçer. Bataryanın duvara montajını sağladıktan sonra spiral borunun bağlantısını yapın. Boru bağlantısı saat yönünde yapılmalıdır. Eğer daha önce banyo bataryası montajı deneyiminiz yoksa profesyonel bir yardıma başvurabilirsiniz.

Banyo bataryası montajı ile ilgili daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak teknik destek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir