free web stats
Bakırköy Tesisat - 0532 384 7707

Bakırköy Tesisat – 0532 384 7707

Ana Sayfa  >>  Su Tesisatçı  >>  Bakırköy Tesisat – 0532 384 7707

Bakırköy Tesisat – 0532 384 7707

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Bakırköy Tesisat – 0532 384 7707

Bakırköy tesisat olarak su kaçak tespiti, musluk tamiri ile Bakırköy klozet tamiri, tıkanıklık açma hizmetlerinin yanısıra gömme rezervuar tamir hizmetleri yapılmaktadır.

Bakırköy Tıkalı gider açma

Su tesisatları döşendiği her uygulama alanında temiz su girişi ve kirli su çıkışı olmak üzere iki ana grupta projelendirilir ve uygulanır. Temiz su girişinin kapasitesinin ihtiyaca yanıt vermesi gereklidir ve buna yönelik birçok değişken ele alınır. Paralel bir şekilde kirli suyun çıkışının aynı zamanda kullanım alışkanlıkları gibi değişkenlerin de değerlendirilmesiyle projelendirilmesi ve uygulanması gereklidir. Yapılan bazı proje ya da uygulama yanlışlıklarının yanında, amacı dışında veya aşırı kullanımdan kaynaklı tıkanıklıklar en sık karşılaşılan tesisat sorunlar arasında yer alır. Bazı tıkanıklıklar büyük ve külfetli sorunlarında ortaya çıkmasına neden olur. Tıkalı olan giderlerin doğru yöntemlerle açılmaması veya sorunun kaynağının bulunarak çözülmemesi, tıkanıklığın tekrarlamasına da neden olabilir. Su tesisatçısı teknik personellerimiz, alanlarında ki uzmanlıkları ve bilgi birikimleriyle, en hassas ve titiz çalışmayı gerçekleştirirler.

Gider tıkanıklıkları nasıl açılır?

Tıkanıklık açma uygulamaları, tıkanıklığın gerçekleşme sebebi, oluştuğu bölge, boyutu gibi çeşitli değişkenlere göre farklılıklar gösterir. Tıkanıklığın yerinin tespit edilmesi için herhangi bir kırma işlemi uygulanmaz. İleri teknolojiye sahip çeşitli donanımlarla, tıkanıklığın bulunduğu bölge dışarından birkaç dakika içerisinde tespit edilebilir. Bu keşif sonrasında, su tesisatçısı teknik personellerimiz, gerekli uygulamaya karar vererek uygulama aşamasına geçer. Bu uygulamalar basınç, bası ya da tesisatın bazı bölümlerinin doğru malzemeyle değiştirilmesi şeklinde olabilir. Unutulmaması gereken, bazı tıkanıklara neden olan yanlış ya da hatalı proje veya malzeme kullanılmasıdır.

Tıkalı gider açılmasında malzeme değişimi

Su tesisatçısı uzmanlarımız, her tıkanıklığı pek çok açıdan değerlendirdiği keşif süreci içerisinde, sorunun kaynağını belirler. Bu sorunun çözümüne yönelik olarak yapılması gereken uygulamaları tüketiciye iletir. Bu uygulamaların bazıları kullanılmış malzemenin yıpranma ya da yanlışlığından dolayı değiştirilmesini gerektirebilir. Bu türlü durumlarda, sadece tıkanıklığın yaşandığı bölge değil, soruna neden olan bazı malzemelerinde değişmesi gerekebilir. Bu uygulamalar en az kırım işlemi ortaya çıkacak şekilde, sadece gerekli malzemelerin dışarıdan tespit edilerek yapılır. Tüketicilerimizin zaman ve eder olarak, en az kayba uğrayacağı ve aynı zamanda sorunun tamamen çözülmesini sağlayacak uygulama yöntemi öncelikli olarak tercih edilerek sunulur.

Bakırköy Tesisat olarak faaliyet alanlarımızdan bazıları aşağıdaki şekilde sıralanmıştır.

 

 • Bakırköy Su Kaçak Tespiti
 • Bakırköy Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Bakırköy Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Bakırköy Taharet Musluğu Tamiri
 • Bakırköy Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Bakırköy Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Bakırköy Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Bakırköy Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Bakırköy Klozet Sifonu Tamiri
 • Bakırköy Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Bakırköy Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Bakırköy Gömme Rezervuar Tamiri
 • Bakırköy Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Bakırköy Su Deposu Montajı
 • Bakırköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti
Bakırköy su tesisat ile ilgili her türlü konuda bizleri haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir