free web stats
Bahçelievler Kalorifer Tamiri - Bahçelievler Su Tesisatçısı

Bahçelievler Kalorifer Tamiri – Bahçelievler Su Tesisatçısı

Ana Sayfa  >>  Kalorifer Tamiri Hizmeti  >>  Bahçelievler Kalorifer Tamiri – Bahçelievler Su Tesisatçısı

Bahçelievler Kalorifer Tamiri – Bahçelievler Su Tesisatçısı

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Bahçelievler Kalorifer Tamiri – Bahçelievler Su Tesisatçısı

Bahçelievler Kalorifer Tamiri ve Bahçelievler su tesisat ile ilgili arızalarınızda ve destek ihtiyaç duyduğunuz zaman diliminde bizi arayabilir ve destek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kaloriferler ve kalorifer tesisatları kışın bizi soğuktan kurtaran sistemlerdir ve bu yüzde oldukça büyük bir öneme sahipler. Ancak zaman zaman her eşya gibi bunlarda da sorunlar ve arızalar çıkabilir. Kalorifer tamiri için her zaman usta bir tesisatçı bulmanız sizin açınızdan çok daha iyi olacaktır. Eğer birazcık bilginiz varsa radyatörün havasını alma yada radyatör vanası değiştirme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ancak biz yine hatırlatalım ki bu tip sıkıntılı tesisatlara riske girip sorumluluğu üzerinize almayın.

Kalorifer tesisatında çıkan en büyük sorunlardan biri radyatör vanasıyla ilgilidir. Radyatör vanası zamanla yıpranır ve aşınır. Bu yüzden olabiliyorsa tamiri olmuyorsa da değişimi gerekir. Her ne kadar bu parçaların tamiri olmasa da geçici süre idare edecek şekilde onarımlar yapmak mümkündür. Mesela bir sızıntı varsa vananın dişlileri arasında sarılacak teflon ile çok sağlam bir şekilde onarılır ve sızıntı önlenir. Ancak bazı durumlarda bu çözümler işe yaramaz ve parçanın değişimi gerekir.

Kalorifer tamiri ile uğraşan firmalarla iletişime geçerek sorunu izah ettiğiniz zaman çok kısa sürede size gelerek ihtiyacınız olan hizmeti vereceklerdir. Değişecek radyatör vanasının genellikle öncekiyle aynı olması tercih edilir. Bu yeni vananın takılması için öncelikle sistemde bulunan tüm suyun tahliye edilmesi gerekir. Bunun için de su borusunun vanaya bağlanan somunları sökülür ve vana çıkartılır. Yeni vana takılmadan önce de dişlerin arası özel bir malzeme ile temizlenir. Çapak gibi unsurlar varsa dişlere zarar vermesin vana çok daha sağlam bir şekilde kapansın diye bu işlem yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir