free web stats
Ayazağa Sifon Tamiri ve Sifon Değişimi

Ayazağa Sifon Tamiri ve Sifon Değişimi

Ana Sayfa  >>  Ayazağa Su Tesisat Hizmetleri  >>  Ayazağa Sifon Tamiri ve Sifon Değişimi

Ayazağa Sifon Tamiri ve Sifon Değişimi

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Ayazağa Sifon Tamiri ve Sifon Değişimi

Ayazağa Sifon Tamiri ile ilgili destek taleplerinizi iletmek ve Ayazağa bölgesinde su tesisat ile ilgili destek almak için bizi arayabilir, talep oluşturabilirsiniz.

Sifon takımı içinde doldurma ve boşaltma olmak üzere iki grup yer alır. Hazne içine su toplanması sağlıklı bir çalışma sisteminin parçasıdır. Bu şekilde kötü kokular çıkmaz ve yayılmaz. Sifon arızaları yaşandığında kötü kokular oluşabilir. Tüm arıza durumlarında Ayazağa Sifon Tamiri hizmet taleplerinde bulunabilirsiniz.

Sifon Arıza Nedenleri

Suyun artan ya da azalan basıncı ile sifondan gürültü gelebilir. Hatalı döşeme, yanlış sifon seçimi de sifondan aşırı ses gelmesine sebep olabilir. Hortumların ve sifon gövdesinin çatlaması ile su sızıntıları oluşabilir. Contların zarar görmesi ya da gevşemesi gibi durumlarda da Ayazağa Sifon Tamiri hizmetleri talep edilebilir. Sifon boruların takınmasının nedeni ise sifon hortumunun katlanması daya da su akışının bozulması olabilir.

Sifon Arızaları

Malzemelerin kalitesi olması ve conta eskimesi nedeni ile sifon arızaları oluşabilir. Atık su içindeki kat maddeler sifon haznesini tıkayabilir. Sifonun boru kısmının tıkanması da arıza ortaya çıkarır. Klozet sorunları arasında en çok karşılaşılan problem sifon arızalarıdır. Atık maddelerin sifon hazne ve borusuna yapılması tıkanıklık oluşturabilir. Sifonun kullanma sıklığına göre temizlik yapılmalıdır. Temizlik için sifonun sökülmesi gerekli olabilir. Sökmeden temizlik yapmak için kireç ve yağ çözücü gibi kimyasal maddelerle periyodik temizlikler yapılmalıdır. Aksayan temizlik tıkanıklığın tazyikli su ile açılması ile açılabilecek ciddi tıkanıklıklar oluşturabilir. Tıkanıklık durumlarında Ayazağa Sifon Tamiri hizmet destekleri talep edilebilir.

Bunların dışında rakorlar, vidalar, contalar gibi sifonun bağlantı yerlerindeki aksamları nedeni ile arızalar oraya çıkar. Bağlantı yerleri yaşanan sorunlar nedeni ile su sızdırabilir. Plastik sifon donma, darbe alma ya da üzerine sıcak su dökülme gibi nedenlerden dolayı çatlayabilir. Bu durumlarda su sızıntısının tam olarak yerini belirlemek için kuru bir bezle kontrol yapılabilir. Gövde de çatlar var ise sifon değişimi gerekli olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir