Alibeyköy Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisatçı  >>  Alibeyköy Tesisat – 0532 384 77 07

Alibeyköy Tesisat – 0532 384 77 07

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Alibeyköy Tesisat – 0532 384 77 07
 
Alibeyköy tesisat olarak su kaçak tespiti, musluk tamiri, klozet tamiri ve gömme rezervuar tamiri ile tıkanıklık açma hizmetleri sunuyoruz.
 

 
Alibeyköy Tıkalı pimaş açma
 
Her türlü yaşam alnında su tesisatları en önemli unsurlardan biri olarak öne çıkar. Temiz su girişini sağlayan tesisat ile gider olarak da bilinen lavabo, tuvalet, duş gibi tüm kirli su giderlerinin kanalizasyon sistemine ulaşmasını sağlayan diğer bir tesisat bölümü bulunur. Bu iki tesisat bölümünün amaçlarına uygun olarak birbirinden farklı uygulama esasları, farklı malzeme türleri bulunur. Evlerde gider amacıyla kullanılan tesisat sitemleri, yoğun su taşınması gereken bölgelerde ve işyerlerinde bu ihtiyaca yönelik yanıtı, çoğunlukla pimaş olarak bilinen malzeme karşılar. Farklı boyutları pimaşlar, kullanım alanlarının zorlu, yıpratıcı koşullarına dayanıklı şekilde üretilen ürünlerdir. Su tesisatçısı hizmetlerimiz sırasında, çok çeşitli dış etkilerin oluşması nedeniyle pimaşların tıkanması sorunuyla karşılaşıyoruz. Gündelik yaşam koşulları ve yeni çağın yaşam standartları nedeniyle, genel kullanımın ötesinde kullanımlar pimaş tıkanıklıklarının oluşmasında en büyük etkenler olarak öne çıkıyor.
 
Alibeyköy Pimaş borular nasıl açılır?
 
Pimaş boru tıkanıklıklarının çözümlerinde, sorunun neden kaynaklandığının belirlenmesi önemli bir veridir. Bu konuda yeterli bilgi bulunamaması durumunda, Su tesisatçısı teknik personellerimiz, Kamera veya ses yoluyla tıkanıklığın bulunduğu bölgede gerekli incelemeyi yaparlar. Bu sayede tıkanıklığın nedeni, boyutu ve açılması için gerekli yöntemler belirlenir. Bu keşif süreci, genellikle 15 dakikaya kadar uzayabilen kısa süreler içerisinde gerçekleştirilir.
 
Tıkanıklığın boyutu ve nedenlerine göre belirlenmiş olan çözüm uygulaması aşaması, çok çeşitli uygulamaların bir arada kullanılmasını gerektirebilir. Bir işyeri yada bir sitenin tesisat alt yapısında tıkanıklığa neden olabilecek, pek çok etken bulunur. Bu etkenlere dayalı olarak çözüm geliştirilebilmesi de, çeşitlilik gerektirir.
 
Alibeyköy Tesisat olarak tıkanıklık sorunlarına hızlı çözümler sunuyoruz
 
Bazen tıkanmanın yaşandığı bölgeye uygulanan bası ya da basınç, kısa süre içerisinde bu tıkanıklığın tamamen çözümlenmesini sağlayabilir. Bazı durumlarda kullanılan çeşitli kimyasallar, tıkanıklığın giderilmesini sağlayabilir. Ancak bazı tıkanıkların çözümü için, Pimaş’ ın tamamen değiştirilmesi de gerekebilir. Tüm bu çözüm türlerine su tesisatçısı teknik ekiplerimiz, projenin durumu ve koşullarına göre karar vererek uygulamaya başlar. Bu noktada teknik personellerimizin alanında ne kadar uzman ve deneyimli olduğu konusu büyük bir önem kazanır. Yanlış çözümleme ve çözüm uygulaması, hem tüketici açısından hem de kuruluşumuz açısından çeşitli kayıpların oluşmasına neden olur. Bu sebeple tüm uzmanlarımızın alanında deneyim ve profesyonelliğe sahip olmasını en üst düzeyde önemsiyoruz. 
 
Alibeyköy Tesisat olarak faaliyet alanlarımız aşağıda sıralandığı şekildedir.
 • Alibeyköy Su Kaçak Tespiti
 • Alibeyköy Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Alibeyköy Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Alibeyköy Taharet Musluğu Tamiri
 • Alibeyköy Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Alibeyköy Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Alibeyköy Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Alibeyköy Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Alibeyköy Klozet Sifonu Tamiri
 • Alibeyköy Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Alibeyköy Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Alibeyköy Gömme Rezervuar Tamiri
 • Alibeyköy Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Alibeyköy Su Deposu Montajı
 • Alibeyköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti
Alibeyköy su tesisat ile ilgili her türlü konuda bizleri haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir