Acıbadem Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisatçı  >>  Acıbadem Tesisat – 0532 384 77 07

Acıbadem Tesisat – 0532 384 77 07

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Acıbadem Tesisat – 0532 384 77 07

Acıbadem tesisat olarak su tesisat işleri ile ilgili su kaçak tespiti, tıkanıklık açma, klozet tamiri ve musluk tamiri hizmetleri verilmektedir.
Acıbadem Tıkalı Lavabo Açma
 
Su tesisatları tüm yaşam kalitemizi olumlu ya da olumsuz etkileyebilme potansiyeline sahiptir. Tesisatların, her türlü yaşam alanında sunduğu konfor ve aynı zamanda işlevsellik, aynı zamanda çeşitli arızalar nedeniyle de eziyetli bir sürece dönüşebilir. Su tesisatlarının çok çeşitli dış etkiler, kalitesiz olarak seçilmesi, dışarıdan müdahale ve daha birçok sebebe dayalı olarak arızalar ortaya çıkarması kaçınılmazdır. Örneğin sık ve bazı yanlışlıklar yapılarak kullanılan lavabolar, zaman zaman tıkanıklıklar oluşturur. Ancak bazı tıkanıklıklar gerek banyoda ki uygulamalar, gerek tesisatın yanlış ya da farklı döşenmiş olması nedenleriyle, çok zorlu onarım süreçleri gerektirebilir. Su tesisatçısı olarak hizmet sunduğumuz uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyimlerimiz, her türlü tesisat sorununa birden fazla müdahale ve çözüm olasılığının bulunduğunu göstermiştir.
 
Acıbadem Lavabo tıkalıysa nasıl açılır?
 
Lavaboların tıkanmasının asıl nedeni, sürekli dışarıdan yabancı maddelerin lavaboda birikim oluşturmasıdır. Bununla birlikte yanlış malzeme seçimi veya yanlış şekilde uygulama gibi sebeplerle de, lavaboların sık şekilde tıkanmaları mümkün olabilir. Yine çeşitli kimyasalların kullanılması yoluyla başvurulan açma çalışmaları ise zaman içerisinde tesisatın bazı bölümlerinde yıpranmaların oluşmasına sebep olur. Dolayısıyla zaman içerisinde tıkanmadan daha büyük sorunların da ortaya çıkması kaçınılmaz hale gelir. Günümüzde estetik görünüm özellikleri nedeniyle yapılan banyo uygulamaları, her ne kadar uzun süreli kullanım vad etse de, yanlış uygulama teknikleri ve yöntemleri nedeniyle, tıkanıklıkların yaşanma sıklığını da arttırabilir. Su tesisatçısı olarak hizmet sunduğumuz uzun ve başarılı yıllar boyunca, bu türlü sorunlara müdahale etme yeteneğimizi de ileri düzeyde geliştirdik. 
 
Acıbadem kırma işlemi yapılmadan tıkanıklık açma
 
Su tesisatçısı olarak sunduğumuz tüm hizmetler, farklı yaklaşım ve profesyonel bakış açısıyla gerçekleştirilir. Yoğun ve ulaşılamaz noktalarda gerçekleşen tüm tıkanıklıklara, kamerayla görüntüleme, sesle belirleme, nokta atışı çözüm müdahalesi gibi farklı çözümlerle ulaşıyoruz. Bu sayede tıkanıklıkların herhangi bir kırma işlemi gerçekleştirilmeden yapılmasını sağlıyoruz. Çok kısa süreler içerisinde gerçekleştirilen tıkanıklık çözme uygulamalarımız sayesinde, uzun uğraşlar, zaman kaybı ve büyük masraflardan kurtulabiliyorsunuz. Üst düzeyde müşteri memnuniyetini alanında oluşturmak hedefinde olan kuruluşumuz, bu sebeple uzman teknik personelin yanında, en ileri teknolojiye sahip donanımların kullanılmasını da önemsiyor.
 
Acıbadem Bölgesindeki Faaliyet Alanlarımız
 • Acıbadem Su Kaçak Tespiti
 • Acıbadem Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Acıbadem Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Acıbadem Taharet Musluğu Tamiri
 • Acıbadem Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Acıbadem Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Acıbadem Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Acıbadem Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Acıbadem Klozet Sifonu Tamiri
 • Acıbadem Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Acıbadem Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Acıbadem Gömme Rezervuar Tamiri
 • Acıbadem Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Acıbadem Su Deposu Montajı
 • Acıbadem Cihazla Su Kaçağı Tespiti
Acıbadem su tesisat ile ilgili her türlü konuda bizleri haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir